Кооперації

Щоб бути контурентноздатним, потрібно у своїй галузі постійно обмінюватися досвідом на міжнародному рівні. На світовому ринку зникло поняття географічного кордону і актуальними стали правильно обрані партнери по бізнесу.

Інститут супроводжує контакти фірм Західної Європи з фірмами aбо компаніями Східної Європи, здійснюючи сенсибілізацію культур з метою їхньої успішної кооперації.

Якщо Ви бажаєте побачити та грунтовно вивчити як працюють фірми Вашого спрямування в іншій країні заради збільшення ефективності та конкурентноспроможності в зоні Вашої діяльності – ми вам допоможемо!

Наші послуги: стратегічний коучинг, логістика, аналіз продукту; аналіз індивідуального потенціалу, повторення успіху, навчальний коучинг.

office@europcity.eu

 

 

 

Обмін контактами

Представляємо на нашому сайті австрійську компанію Platinum-Medicine, яка успішно працює зі східноєвропейськими клієнтами


Всі види медичних послуг в Австрії: platinum-medicine.com

 

 

 

Актуальні проекти

Business Salon

Українські організації, фірми та малі підприємства в Австрії: тандем-проекти, регулярні зустрічі, обмін контактами, навчальні лекції. Запит на участь за: office@europcity.eu

 

 

Партнери